EĞİTİMLER

E-FATURA E-DEFTER EĞİTİMİ

2016 yılından itibaren  elektronik ortamda  fatura ve defter tutmakla zorunlu olan iş ortaklarımızın kayıtlarını doğru oluşturabilmeleri için, Enviro programı ve mevzuat ile ilgili bilgiler tarafımızca aktarılmıştır. GURU Yazılım olarak Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yayınlamış olduğu kIlavuzların yanı sıra sektörden edinmiş olduğumuz deneyimleri Enviro programında bütünleştirdik ve bu geliştirmelerin aktarımını eğitim ile geçekleştirdik.

E Defter ve E Fatura nın zorunlu olarak hayatımıza girmesiyle beraber iş ortaklarımıza firmalarında birebir olarak yaptığımız eğitimlerin yanı sıra kendi ofisimizde de ağırlama fırsatını yakaladık. Yapmış olduğumuz bu toplu eğitime anlaşmalı olduğumuz TÜRKKEP’i de davet ettik.

TÜRKKEP’in tecrübelerinden de müşterilerimizin faydalanmasını sağlamaya çalıştık. Özetle, GURU Yazılım olarak bizi çözüm ortağı olarak gören iş ortaklarımızın, devlete karşı olan yeni yükümlülüklerinde işlerini kolaylaştırmak adına uygulamalı eğitimler yaparak yeni döneme pürüzsüz bir geçiş yapmalarına yardımcı olmaya çalıştık.

İSMEK EĞİTİMİ

İSMEK Bahçelievler MUM Bilişim Teknolojileri işbirliği ile 21 Mayıs – 16 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen 32 saatlik CoreTEX eğitimimiz sonucunda öğrenciler sertifikalarını aldı. Başarılı olanlar istekleri doğrultusunda firmamız bünyesinde veya farklı müşterilerimizin firmalarında işe başladılar.

İSTANBUL: Adnan Kahveci Bulvarı Kocasinan İş Merkezi A Blok No:202 Kat:7 Şirinevler / İstanbul

Tel: +90 212 652 93 93

info@guru.com.tr

EDİRNE: Trakya Üniversitesi Ayşekadın Yerleşkesi 22030 Merkez / Edirne

Tel: +90 284 214 41 44