GURU KİMDİR?

GURU Sistem Yönetim ve Yazılım Limited Şirketi 2003 yılında kuruldu. Şirketin adı kuruluş amacını, hedeflerini ve şirketin gerçek kimliğini ortaya koyabilmesi için titiz bir çalışma sonucu belirlenmiştir.

Yaptığımız işin en iyisi; yani GURU’su olmak üzere yola çıktık. Hedeflediğimiz sektörlerde GURU olabilmenin bilinciyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. En iyiyi yapabilmenin yolu en iyi olmaktan geçer.

SİSTEM YÖNETİMİ ise şirketin tüm sistemini değiştirmeyi, geliştirmeyi ve entegre bir yapıya, mükemmel bir orkestra konserine dönüştürmeyi sağlar. Departmanların, bölümlerin, sorumluların uyum ve koordinasyon içerisinde çalışmalarını sağlamanın yolu sistem yönetiminden geçer. Sistem yönetiminin ana hedeflerinden biri de iş hayatını ızdıraptan zevke dönüştürmenin yolunu açmaktır. Nasıl konsere giderken eğlenmeyi amaçlıyorsak müşteriler de çalıştıkları firmaları memnun olmak için seçerler.

GURU SİSTEM YÖNETİM’ inin ana hedefi, çalıştığı firmaların memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmaktır.

Peki; Bunu sağlamanın yolu nedir? Müşteri memnuniyeti yalnızca program yazmak, satmak ve eğitim vermekle sağlanamaz. Bu işin uzmanları (GURU’ları) her türlü faktörü çok yönlü düşünerek, göz önüne alarak, uygulayarak ve sonuçlandırarak sağlayabilirler.

İşte GURU SİSTEM YÖNETİM VE YAZILIM’ın gerçek hedefi firmaların çalışma ve yönetim metodlarını incelemek; problemlerini ve sorunlarını masaya yatırarak yeni çalışma, yönetme metodları geliştirmek; uygulamak ve yardımcı araçları belirleyip kullanmaktır.

  • Süreçleri incelemek ve yeni süreçleri uygulamaya koymak.
  • Eğitim vererek yönetim becerilerini geliştirmek.
  • Uygulama yazılımlarını geliştirmek.
  • Denetim ve kontrol sistemi kurmak.
  • Tam entegre sistem yönetimi oluşturmak.

GURU Sistem Yönetim ve Yazılım’ın amacı çalıştığı firmaların ortaklarının, yöneticilerinin, çalışanlarının memnuniyetini maksimum düzeye çıkaran bir yönetim sistemi kurmaktır

İSTANBUL: Adnan Kahveci Bulvarı Kocasinan İş Merkezi No:202 Kat:7 Şirinevler / İstanbul

Tel: +90 212 652 93 93

info@guru.com.tr

EDİRNE: Trakya Üniversitesi Ayşekadın Yerleşkesi 22030 Merkez / Edirne

Tel: +90 284 214 41 44

info@guru.com.tr