GURU KİMDİR?

GURU Sistem Yönetim ve Yazılım Limited Şirketi 2003 yılında konfeksiyon hazır giyim sektörüne yönelik yazılım geliştirme ve uygulama alanına faaliyet göstermek üzerine İstanbul’da kurulmuştur. Ürettiği üretim takip ve yönetim yazılımları ile günümüzde 450 iş ortağı ve 15.000’den fazla kullanıcı ile büyümeye devam etmektedir.

Türkiye’deki bilgi ve tecrübelerini uluslararası alanda da sürdürerek Özbekistan, Almanya, Fransa ve Vietnam’daki iş ortakları ile ERP ağını genişleterek başarılı projelere imza atmaktadır. Sektörel birikim, uzman bir ERP uygulama kadrosu, teknolojiye hâkim yazılım ekibi, öngörüde bulunabilen iş analistleri ile birlikte yaygınlaşmayı ve markalaşmayı olanca hızıyla sürdürmektedir.

GURU Sistem Yönetim ve Yazılım’ın amacı işletmelerin iş akış ve süreçlerini takip ederek verimliliklerini ve kararlılıklarını arttırarak dünya ile rekabet edebilir bir seviyeye ulaştırmaktır. 50’yi aşkın kadrosu ile İstanbul ve Edirne ofislerinde kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmektedir.

İSTANBUL: Adnan Kahveci Bulvarı Kocasinan İş Merkezi A Blok No:202 Kat:7 Şirinevler / İstanbul

Tel: +90 212 652 93 93

info@guru.com.tr

EDİRNE: Trakya Üniversitesi Ayşekadın Yerleşkesi 22030 Merkez / Edirne

Tel: +90 284 214 41 44