YAZILIM GELİŞTİRME

Sistemin önemli araçlarından biri de yazılımdır. Sistemin güçlü ve kalıcı olabilmesinde en güçlü faktör yazılımın kullanılabilir ve ihtiyaçları tam olarak karşılayabilir olmasıdır. Bunu sağlayabilmenin yolu da firmanın ihtiyaç ve beklentilerinden doğan yazılım taleplerinin gerçekleştirilmesi ve geliştirilmesidir. Sistemin gelişimi yazılımın gelişimi ile paralellik göstermektedir. Bu nedenle yazılım da sistemle beraber geliştirilmektedir.

DANIŞMANLIK

Biz, GURU Sistem Yönetim ve Yazılım olarak danışmanlık hizmetlerimizde şirketin çalışma ve yönetme tarzını ayrıntılı bir şekilde analiz ediyoruz. Analizler sonucunda mevcut durumu tespit edip çözüm yolları geliştiriyoruz.

PROJE YÖNETİMİ

Firmalarda bir sorunun çözümüne yönelik olarak yapılan çalışmalar çoğu zaman bekleneni veremez. Çünkü iki kişi arasında geçen bir iş aslında büyük bir zincirin parçasıdır. Yapılan iyileştirme, geliştirme çalışmaları sistem ve firma bir bütün olarak ele alındığında başarılı olmaktadır.

EĞİTİM

Burada kast edilen, sistemin hedeflenen şekilde yürütülmesini sağlamak amacıyla yapılan eğitim çalışmalarıdır.

DENETİM KONTROL

Sistemin kalıcı ve sürekli olmasını sağlayacak bir denetim sistemdir. Yani, sistemin uygulamasını kontrol eden ve sürekliliğinin sağlanıp sağlanamadığını inceleyen, sistemin kişilere bağlı olmaktan kurtarılmasını sağlayan bir denetim sistemidir.

SİSTEM YÖNETİMİ

Departman içerisinde yapılan işlerin, departmanlar arasındaki ilişkilerin ve bunlarla beraber çalışanların çalışma yöntemleri ve alışkanlıkları sonucu ortaya çıkan yönetim ve iş akışı bir sistemi ifade eder.

Çalışanların ve departmanların çalışma yöntemleri, kayıt tutma yöntemleri, iş ile ilgili haberleşme yöntemleri, raporlama yöntemleri gibi sonuçları ortaya çıkaran tüm faaliyetler çalışma sistemini oluşturur. Bu çalışma sistemi bir bütün olarak ele alınıp incelenmesi gerekmektedir.

İSTANBUL: Adnan Kahveci Bulvarı Kocasinan İş Merkezi A Blok No:202 Kat:7 Şirinevler / İstanbul

Tel: +90 212 652 93 93

info@guru.com.tr

EDİRNE: Trakya Üniversitesi Ayşekadın Yerleşkesi 22030 Merkez / Edirne

Tel: +90 284 214 41 44